Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu no 2023.gada 1.jūnija

14:14, 09.Maijs, 2023 , Atkritumu apsaimniekošana
Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu no 2023.gada 1.jūnija

27.aprīļa Domes sēdē ir pieņemts lēmums, ar 2023.gada 1.jūniju sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Jēkabpils novada Salas un Sēlpils pagastos nodrošinās SIA “Vidusdaugavas SPAAO”.

 

SIA “Vidusdaugavas SPAAO” aicina pārslēgt līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu:

Līgumu slēgšana attālināti

  • aizpildot atbilstošo pieteikumu sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgumam (ir atrodams SIA “Vidusdaugavas SPAAO” mājas lapā: http://www.spaao.lv/) un atsūtot to aizpildītu uz e-pasta adresi: spaao@inbox.lv;
  • pieteikumus iespējams arī lejupielādēt, izdrukāt un aizpildītus atsūtīt pa pastu uz adresi: SIA “Vidusdaugavas SPAAO” klientu apkalpošanas centram, Rīgas iela 210, Jēkabpils, Jēkabpils nov., LV-5202;
  • aizpildot pieteikumu vietējā pagasta pārvaldē.

Līgumu slēgšana klātienē (klātienē klienti tiek apkalpoti pēc iepriekšēja pieraksta)

  • SIA “Vidusdaugavas SPAAO” Jēkabpils birojā: Rīgas ielā 210, Jēkabpilī, Jēkabpils nov., LV-5202. Pieteikt vizīti pa tālruni: 28367235.

 

Daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām līgumi nav jāpārslēdz un norēķinu kārtība nemainās, rēķinu izrakstīšanu un naudas iekasēšanu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu arī turpmāk nodrošinās SIA “Vīgants”. Ikmēneša maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu var atšķirties atbilstoši izvestajam atkritumu apjomam.

 

Vairāk informācijas: SIA "Vidusdaugavas SPAAO" mājas lapā