Aicina darbā juristu

09:43, 06.Oktobris, 2023 , Dažādi

SIA “VĪGANTS” aicina darbā: JURISTU uz nenoteiktu laiku

Galvenie pienākumi:

  • nodrošināt  juridiskos procesus atbilstoši spēkā esošiem normatīviem aktiem;
  • sagatavot un izskatīt līgumu projektus;
  • sniegt juridiskus atzinumus un skaidrojumus.
  • sniegt juridiskās konsultācijas uzņēmuma vadībai un darbiniekiem;
  • darbs ar iepirkumu un tirgus izpētes dokumentu izstrādi un organizēšanu;
  • pārstāvēt iestādes intereses tiesā un sagatavot visu veidu dokumentus tiesai; parāda piedziņas darbības.
  • iekšējo dokumentu pilnveidošana un sagatavošana;

Prasības kandidātiem:

  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnē;
  • prasme juridiski analizēt, argumentēt, interpretēt un piemērot tiesību normas;
  • prasme dokumentu un normatīvo aktu sagatavošanā.
  • vēlama vismaz 2 gadu darba pieredze juridiskajā darbā. Pieredze juridiskajā darbā pašvaldībā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • spēja strādāt patstāvīgi, plānot un organizēt savu darbu, nosakot prioritātes;
  • precizitāte darba izpildē, augsta atbildības sajūta, labas analītiskās spējas;
  • labas komunikācijas, argumentācijas un sadarbības prasmes;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, MS Excel, e-pasts, interneta pārlūkprogrammām), prasme strādāt ar biroja tehniku;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbs;
  • atalgojums EUR 1 200,00 bruto;
  • sociālās garantijas;
  • atbildīgu un motivējošu darbu pašvaldības kapitālsabiedrībā;
  • labus darba apstākļus un profesionālu, draudzīgu kolektīvu.

Darba vieta – Susējas iela 9, Sala, Salas pagasts, Jēkabpils novads.

Kontaktinformācija : Rita Audriņa, tel. 29169675.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz otro pārrunu kārtu.

Lūdzam savu CV līdz 2023.gada 27.oktobrim sūtīt uz e-pastu: vigants@vigants.lv ar norādi vakance_jurists vai iesniegt klātienē Susējas ielā 9, Sala, Jēkabpils novads.