Darba vakance Namu apsaimniekotājam SIA Vīgants

17:34, 22.Aprīlis, 2021 , Dažādi
SIA “Vīgants”
Reģ.Nr. 55403000931
Susējas iela 9, Sala, Salas pag., Salas nov.

Aicinām pievienoties mūsu komandai
NAMU APSAIMNIEKOTĀJU

Darba pienākumi:

  • nodrošināt un veikt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanu un apsaimniekošanu;
  • nodrošināt māju un tiem funkcionāli nepieciešamo zemesgabalu uzturēšanu tehniskā kārtībā, sanitāro apkopi un labiekārtošanu.
  • nodrošināt māju tehniskās apkopes un remontdarbu pasūtījumus, pārraudzīt remontdarbu izpildes gaitu;
  • uzturēt un aktualizēt dzīvojamo māju lietas;
  • organizēt sanitārās uzkopšanas darbus, nodrošinot to kvalitatīvu izpildi;
  • kontrolēt sadzīves atkritumu, zaru, lapu, lielgabarīta atkritumu izvešanas pakalpojumus;
  • apsaimniekošanas darbu plānošana, vadība, kvalitātes kontrole;
  • sagatavot tāmes pārvaldīšanai un apsaimniekošanai, remontdarbu veikšanai;
  • komunikācija ar nekustamā īpašuma īpašniekiem, nomniekiem, īrniekiem un to problēmu risināšana;
  • patstāvīgi plānot un nodrošināt atbildībā nodoto nekustamo īpašumu efektīvu un saimniecisku pārvaldīšanu;
  • veikt apsaimniekošanas pakalpojumu organizēšanu un uzraudzību; u.c.

Papildus prasības:

  • obligāta augstākā izglītība dzīvojamo māju pārvaldīšanas jomā (4.profesionālais kvalifikācijas līmenis)
  • profesionālā darba pieredze dzīvojamo māju pārvaldīšanas jomā vismaz 2 (divi) gadi;
  • zināšanas dzīvojamo māju pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jautājumos;
  • darbam nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana;
  • labas zināšanas dokumentu noformēšanā;
  • spēja uzņemties atbildību, ātri reaģēt problēmsituācijās;
  • labas saskarsmes iemaņas, augsta atbildības sajūta, godīgums, precizitāte un lojalitāte;
  • spēja strādāt komandā un patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office programmas, internets).
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • darbu – Salas novada administratīvajā teritorijā;
  • pilnas slodzes darbu;
  • atalgojumu EUR 990.00 bruto;
  • telefonu, auto un degvielu darba vajadzībām;
  • sociālās garantijas;
  • atbildīgu un motivējošu darbu pašvaldības kapitālsabiedrībā;
  • labus darba apstākļus un profesionālu, draudzīgu kolektīvu.

Motivācijas vēstuli un CV sūtīt līdz 2021. gada 24. maijam uz e-pastu: vigkom@inbox.lv.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus būsim izvēlējušies aicināt uz pārrunām. Nosūtot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu iesniegto datu apstrādei personāla atlases nolūkam. Personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar “SIA “Vīgants” privātuma politiku”.