Bezmaksas e-seminārs. Māju renovācija – investīcijas vai izmaksas?

13:21, 16.Novembris, 2022 , Namu apsaimniekošana
Bezmaksas e-seminārs. Māju renovācija – investīcijas vai izmaksas?

1.decembrī no 10.00 līdz 11.00 pārvaldnieku profesionālās izglītības centrs MS Teams platformā piedāvā ikvienam izglītojošu bezmaksas e-semināru “Māju renovācija – investīcijas vai izmaksas?”.

Energoresursu cenu kāpums šodien ir ļoti nopietna tēma ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropā, tāpēc ir svarīgi pieņemt izsvērtus lēmumus un izmantot ES fondu atbalstu (49 %), lai silts un gaišs mājoklis nebūtu tikai greznība, bet gan cilvēktiesības.

Latvijas  vidusmēra iedzīvotāja mājoklis ir vecāks par viņu pašu! Latvijā ir aptuveni 1 miljons mājokļu, no kuriem 69% atrodas daudzdzīvokļu mājās. Dzīvojamo fondu galvenokārt veido 60.-80.gados būvētas sērijveida daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, kurās ar katru gadu pieaug siltuma patēriņš, jo ēkas norobežojošas konstrukcijas nolietojas, un māju tehniskais stāvoklis kļūst aizvien kritiskāks.

!!! Pēc Ekonomikas ministrijas datiem Latvijā aptuveni 90% no dzīvojamām mājām veido mājas, kuru ārējās sienas ne tikai neatbilst mūsdienu prasībām un Eiropas siltumtehniskajiem standartiem, bet mājas ir būvētas laikmetā, kad energoresursu cenas bija zemas.

Semināra programma:

1) Vai mājas renovācija ir investīcija vai izdevumi?

2) Kādi ir konkrētie soļi, kas jāveic, lai atjaunotu māju?

3) Kādas ir mājas renovācijas nākotnes tendences?

4) Kādi ir lielākie plusi un mīnusi mājas atjaunošanā?

5) Kas jāzina, lai saņemtu ES fondu atbalstu – grantu?

6) Mācību programma "Māju siltināšanas projektu vadība"

Reģistrācija: rakstot uz seminari@forcelex.lv, zvanot uz tel. 29465735 vai piesakoties mājas lapā: https://www.forcelex.lv/pasakumi/jaunums-seminars-maju-renovacija-investicijas-vai-izmaksas-lektors-mg-iur-janis-ungurs/

 

SIA “Force Lex”
Pārvaldnieku profesionālās izglītības centrs
Biroja administrators

Silvija Baķe
tālr.: +37129465735
e-pasts: seminari@forcelex.lv